Pytania i odpowiedzi

Jeśli masz jakieś pytanie odnośnie pralki – możesz je zadać tutaj.

Wcześniej przejrzyj proszę już zadane pytania – może znajdziesz odpowiedź na swoje.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi to na samym dole jest formularz.

1 553 Replies to “Pytania i odpowiedzi”

 1. Pralka Amica Pa5560a411 po załączeniu programu zaświeca się koniec i 12 razy miga dioda. Programator wymieniony. Pralka nie posiada czujnika pływakowego czy też tego od zalania. Czego dotyczy ten błąd ? Jak rozwiązać problem

 2. Witam,
  odpływ wody na wysokości 85cm.
  Czy to może być powodem błędu E21 dla nowej pralkosuszarki Candy
  GVSW40464TWC-S?
  Że jest za wysoko odływ?
  W aplikacji pokazuje brudny filtr, ale to nowa pralka.
  Z góry dziękuję.

 3. Witam. Candy C 535 T, nr znamionowy: 31054844 . Po włączeniu programu elektrozawór nie dostaje napięcia z programatora. Sprawdziłem drożność rurki presostatu była drożna. Presostat rozebrałem, wyczyściłem styki z sadzy, złożyłem, przedzwoniłem wszystko działa. Przy przełączeniu ręcznym programatora analogowego w tej pralce na kolejny etap prania bęben się kręci i wiruje ale nie odprowadza wody którą wlałem bo mało nie spaliłem grzałki jak dmuchałem w presostat. Może jest jej za mało żeby presostat dostał ciśnienie. Wydaje mi się że w początkowej fazie pobierania wody presostat i tak jest bez ciśnienia więc nie ma wpływu na brak napięcia. Co może jeszcze być przyczyną braku napięcia na elektrozaworze?

 4. Pralka Amica AWO410D. Po włączeniu na wszystkich programach jest czas 9 minut. Po wyłączeniu i ponownym przekręceniu pokrętła programatora wyświetlane czasy są prawidłowe. Po uruchomieniu pobiera wodę i rozpoczyna pranie. W różnym czasie – 5, 15, 30 minut, na różnym etapie prania wyłącza się – wyświetlacz ciemny.

 5. Pralka Amica AWO410D przy włączeniu na każdym programie pokazuje czas 9 minut. Po wyłączeniu i ponownym włączeniu czasy na wyświetlaczu są prawidłowe. Po uruchomieniu dowolnego programu rozpoczyna pranie, pobiera wodę, rusza bęben i potem różnie: po 5 minutach, czasami 15, 30 wyłącza się – wyświetlacz ciemny.

 6. Witam,
  mam pytanie co do pralki SIEMENS SIWAMAT XL 1142.

  zrobiła jedno pranie prawidłowo, a teraz tylko robi ok. 3sek obracanie bębna i zaraz po tym czasie słychać pracę pompki i gaśnie wyświetlacz…

  Nie mam trybów serwisowych – gdzie mogę je odszukać???

 7. Pralka PCP5580 po ok.2 minutach od rozpoczęcia prania zatrzymuje się i mruga pulsacyjnie wyświetlacz.[wyświetla się P06].Słychać też jakby lekkie stukanie razem z tym mruganiem na wyświetlaczu .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*