Instrukcje obsługi do pralek AMICA


APE 1000

APE karta

AWCE karta

AWCN 14DA

AWCN karta

AWCO

AWCT karta

AWM 712D

AWSE

AWSE karta

AWSN 10 DA

AWSN 12 DA karta

AWSO

AWSO 12 D karta

AWST

AWST karta

PA 55xx

PB 55 XXX

PB 55xx karta

PC karta

PCT 55

TL632

38 Replies to “Instrukcje obsługi do pralek AMICA”

 1. Witam, Co odkręcić, jeśli chce wymienić wąż odpływowy w pralce AMICA PD5010B422 Czy dolny panel z nóżkami się odkręca, czy trzeba boki i kołnierz?

 2. Dzień Dobry

  Mam problem z pralka Amica AW0410D
  Pralka nie odwirowuje.Pojawia sie bład Er i kontrolka sie swieci klepsydry i kluczyka.Nadmienie,ze nie widzialem tego bledu a jedynie moja dziewczyna mi powiedziala,ze cos takiego ma miejsce.Czy mozecie pomoc w tym zakresie?

  Dziekuje z gory

 3. Od wczoraj mam pralkę AMICA WA 14655 W i ponieważ nie mam instrukcji nie potrafię nic zrobić na panelu ledowym. Proszę o pomoc.

 4. Witam. Potrzebuję Kartę programów prania pralki Amica PC4580A413. Znajdzie się takowa?

  • amica zabroniła umieszczania takich materiałów – ale instrukcje obsługi sa chyba u nich na serwerze…

 5. Chciałam oczyścic filt pompy w pralce amica aws610l.Po zdjęciu dolnego panelu mam przed oczami czarne pokrętło chyba filtra które ani drgnie.Jak mam odkręcić? po bokach ma dwie śrubki,czy może je trzeba odkręcić?

 6. Witam mam pralkę z Amica AWO610D WYMIENIALEM SZYBE W niej i montowane drzwi pralka chodzi tylko jak zamykam drzwI a gdy pranie się kończy to mi się nie otwiera co mogę zrobić żeby otworzyć

  • słabo albo źle poskręcane drzwi – ta objema szyby. moze srubki nie na swoich miejscach – mają rózne długośći.

 7. witam mam problem z pralką amica AWO610D po wyczyszczeniu filtra pralka przestała działać tylko słychać lekkie turkotanie w filtrze co to może być i w czym tkwi problem ? proszę o pomoc

  • Prosze sprawdzić czy nie zalana wodą w srodku – po zdjeciu dolnego panelu – dwie srubki po bokach.

 8. Witam, mamy pralkę z linii PA 5560….., panel na dole pralki nie ma otworu klapki do dostana się do filtra pompy, mam próbować ściągnąc cały przedni panel?