Opinie

Pralkoporadnik działa już od kilku lat i mam nadzieje pomógł już wielu posiadaczom pralek AMICA oraz HANSA.

Zapraszam wszystkich do zostawiania komentarzy i opinii o stronie. Pozwoli mi to dostosować pralkoporadnik do Państwa potrzeb i rozwijać ją zgodnie z Państwa zainteresowaniem i oczekiwaniami.

Wszelkie informacje na stronie umieszczone są bezpłatnie i cały serwis jest prowadzony hobbystycznie.

Dlatego bardzo proszę o nie kopiowanie moich tekstów – zwłaszcza na płatne serwisy (chomikuj, rapidshare, itd).

Jeśli strona okazała się pomocna możesz kliknąć „Lubie to” i polubić na facebooku lub kliknąć w któryś baner reklamowy na mojej stronie.

Jeśli z moją pomocą udało się naprawić pralkę, samodzielnie wymienić łożysko, zmienić silnik pompy wody czy naprawić programator – wyraź tu swoją opinię.

Jeśli naprawa nie powiodła się lub sprawiła trudności – tym bardziej proszę o pozostawienie swojej opinii.

Każdy głos jest dla mnie bardzo cenny i z pewnością postaram się dołożyć wszelkich starań aby ulepszyć moją stronę, tak aby każdy był zadowolony.

67 Replies to “Opinie”

  1. Jestem zachwycony Pana kompetencją i bezinteresowną uprzejmością w udzielaniu porad dotyczących naprawy płytki programatora mojej pralki Amica. Dzięki tym poradom mam teraz w pełni sprawną pralkę (ma co najmniej 15 lat, co 2-3 dni pierze, a jak do tej pory tylko właśnie programator kilkakrotnie ulegał awarii).
    Jeszcze raz serdecznie dziękuję za porady.

  2. Witam, mam pralke AWE510L pRALKA DZIAŁA PRZEZ 2,3 minuty po czym się wyłacza, podjęcie próby resetu nic ni dało, diody nie pala jak w poradniku, czy można umówić się na wiżytę w Warszawie?

  3. witam
    mam problem z zdobyciem instrukcji pralki firmy Amica PB5580B421.,jest bardzo dużo stron otwierających się na hasło szukanej pralki po otwarciu strony okazuje się że to tylko reklamy, również po otwarciu pralkopo0radnika i wejściu w zakładkę , instrukcje pralek, i po otwarciu ikony pojawiają się znowu reklamy, ta reklamomania opanowała już nie tylko ulice ,tv ale i internet zaśmiecając wszystko dookoła, ta sytuacja jest chora. .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*